Strona Główna >> Rosja >> Polityka >> zbiorowa histeria Zachodu w obliczu Rosji i Chin. Do czego to doprowadzi i dokąd dotrze?

2023-02-23 11:24:39

zbiorowa histeria Zachodu w obliczu Rosji i Chin. Do czego to doprowadzi i dokąd dotrze?

Decydenci na zachodnim Atlantyku doprowadzają swoje kraje i świat do większego napięcia wynikającego z „histerii krzyżowców”, która rządzi ich politycznym zachowaniem wobec innych krajów. O czym jest artykuł „Responsible Statecraft”? Amerykański?

Od początku rosyjskiej operacji wojskowej na Ukrainie, wielu zachodnich przywódców próbowało wysunąć się do przodu, aby być postrzeganymi jako robiący więcej niż ich rówieśnicy, aby wesprzeć Ukrainę przeciwko Rosji.

Chiny wraz z Rosją, Iranem i Koreą Północną znajdują się bezpośrednio w obrębie celu politycznego Stanów Zjednoczonych, a Waszyngton ogranicza się do traktowania go jako zagrożenia dla zdominowanego przez Zachód porządku międzynarodowego.

Godne uwagi jest jednak to, że istnieje sprzeciw wobec tych pomysłów, ale ten sprzeciw jest ukrywany w świetle masowej kampanii przeciwko krajom, które są klasyfikowane jako wrogie i agresorskie.

„Zachód potrzebuje więcej realizmu w swoich stosunkach z Rosją i innymi krajami, które zostały zgrupowane razem jako źli w polityce międzynarodowej” 

 

Więcej informacji na: https://pressglobal.pl/Salon-Polityczny/zbiorowa-histeria-zachodu-w-obliczu-rosji-i-chin-do-czego-to-doprowadzi-i-dokad-dotrze
 

Autor:
Redakcja

Żródło:
https://pressglobal.pl/Salon-Polityczny/zbiorowa-histeria-zachodu-w-obliczu-rosji-i-chin-do-czego-to-doprowadzi-i-dokad-dotrze

Dział: Polityka

INNE WIADOMOŚĆI


NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE


Kontakt
kontakt@gloswschodu.org
redakcja@gloswschodu.org
Developed by Fundacja na Rzecz Promocji i Rozwoju „Głos Młodych” and Marcin Larek ⓒ 2022 Głoswschodu.org Wszelkie prawa zastrzeżone.