W GRUDNIU Z MIŃSKA DO WILNA POJADĄ POCIĄGI PIĘTROWE
Według wiadomości portalu delfi.lt, nowoczesne pociągi rozwijające prędkość do 160 km/h już dostarczone na Litwę. Chodzi o transporcie produkcji czeskiej firmy Škoda Vagonka.
W MIŃSKU PRZYSTĄPILI DO STWORZENIA SERWISU "MAPA GOŚCIA MIASTA"
W Mińsku przystąpili do stworzenia serwisu "Mapa gościa miasta", czyli turystycznego programu na rzecz turystów poprzez rabatów i bonusów za odwiedzenie muzeów, kawiarni, centrów handlowych i innych obiektów.
 BIAŁORUSINOM ZACZNĄ WYDAWAĆ KARTY ID OD 1 LIPCA 2018 ROKU
Według Ministra komunikacji i informatyzacji Siergieja Popkowa, ID-karta stanie się pełnoprawnym środkiem identyfikacji obywateli. Podstawowych funkcji będzie miała dwie.
Białoruś wprowadza ruch bezwizowy dla obywateli 80 krajów
Białoruś wprowadza ruch bezwizowy dla obywateli 80 państw. Odpowiedni dekret prezydenta Aleksandra Łukaszenki wejdzie w życie w ciągu miesiąca po jego oficjalnej publikacji. Ruchem bezwizowym zostały objęte wszystkie kraje Unii Europejskiej oraz obywatele między innymi Brazylii, Indonezji, Stanów Zjednoczonych i Japonii. Zniesienie wiz ma sprzyjać
Białoruś: ruch bezwizowy dla obywateli 80 krajów?
Białoruś zamierza wprowadzić ruch bezwizowy dla obywateli 80 krajów. Władze w Mińsku zapowiadają, że zmiana może wejść w życie w ciągu kilku miesięcy, jako impuls dla rozwoju kulejącej turystyki w kraju.