Rower, który łamie tradycje i prawa kolarstwa
Nadchodzi czas, że pojawia się coś, co łamie wszelkie obowiązujące dotychczas tradycje i prawa. Tak też miało miejsce w przypadku nowego roweru. Cechą wyróżniającą go spośród rowerów sportowych jest innowacyjna konstrukcja i po prostu niesamowity design.
Na Krymie odnaleziono nowe starożytne zabudowania sprzed ponad 2000 lat.
Rosyjscy naukowcy w trakcie prac wykopaliskowych na Półwyspie Kerczeńśkim natknęli się na zabudowania z czasów antycznych, które powstały ponad 2000 lat temu, w czasach Królestwa Bosporańskiego. Poinformowali o tym archeolodzy z Rosyjskiej Akademii Nauk.
ISINBAJEWA: NIE ZAPOMNĘ, NIE WYBACZĘ!
Jak informuje agencja RIA Nowosti, na spotkaniu z dziennikarzami w Rio de Janeiro Jelena Isinbajewa powiedziała, że nie zgadza się z dyskwalifikacją z Olimpiady rosyjskich lekkoatletów, dodając, że nigdy nie będzie w stanie zapomnieć i wybaczyć IAAF (International Association of Athletics Federations) tej decyzji.
1. Шубенков намерен обжаловать повторно решение CAS после получения мотивировочной части
"Мы будем вести упорную борьбу длиною в несколько лет, обжаловать надо сто процентов, если мы хотим добиться справедливости", - заявил спортсмен
«Эта серебряная медаль — самая дорогая для меня»
Четырехкратная чемпионка мира Юлия Ефимова — о самом сложном этапе в своей карьере
MKOL NIE WYKLUCZYŁ SPORTOWCÓW ROSJI Z IGRZYSK W RIO DE JANEIRO
MKOl nie zdecydował się wykluczyć wszystkich rosyjskich sportowców z igrzysk w Rio de Janeiro. Każdy przypadek będzie analizowany oddzielnie, a decyzje mają podejmować międzynarodowe federacje poszczególnych dyscyplin.
Lokomotiw uznał postępowanie Tarasowa za niedopuszczalne
Klub piłkarski Lokomotiw uznał za niedopuszczalne postępowanie swojego piłkarza Dmitrija Tarasowa, który po zakończeniu meczu z tureckim Fenerbahçe pokazał koszulkę z wizerunkiem prezydenta Rosji Władimira Putina. Taką informacje podano w środę 17 lutego na stronie klubu.
Już wiadomo z kim zmierzy się Sborna na Euro 2016
Podczas losowania wyłonieni zostali rywale reprezentacji Rosji na Euro 2016. O tym w sobotę 12 grudnia poinformował Interfaks.
Гончаренко - в ЦСКА!
Виктор Гончаренко / Фото: © Gettyimages/Fotobank.ru
Россияне взяли реванш у Ирана
Мужская сборная России / Фото: © worldcup.2015.men.fivb.com