Rospotrebnadzor przedstawił, jak Rosjanie powinni odżywiać się w okresie zimowym
Rekomendacje zostały opublikowane. Szczególnie zimą mieszkańcy Rosji powinni przestrzegać odpowiedniej diety oraz zaleceń, aby utrzymać swój organizm w dobrym zdrowiu Informacje na ten temat podaje Federalna Służba Nadzoru w Sferze Obrony Praw Konsumenta i Dobrobytu Człowieka.
Z powodu ogromnej ilości śmieci, Chińczycy zaczęli hodować karaluchy.
Jednym z największych problemów, z jakimi borykają się Chiny na drodze do stania się pierwszą gospodarką świata, są odpady. Wszyscy od dawna produkują więcej śmieci, niż można zutylizować w tradycyjny sposób i dlatego od paru tygodni
„Narodowe tańce gruzińskie”
Taniec-to właśnie w nim najbardziej przejawia się dusza narodu.Wszyscy wiedzą o bogatej tradycji Gruzinów i ich miłości do tańca,słynnego na całym świecie.Jego piękno nikogo nie pozostawia obojętnym.
 W PAŹDZIERNIKU W MIŃSKU ODBĘDZIE SIĘ EKO FESTIWAL "PASTERNAK"
15-16 października w Mińsku odbędzie się jubileuszowy, piąty eko festiwal "Pasternak". Tym razem festiwal będzie miał wymiar międzynarodowy, organizatorzy czekają na wystawców z Rosji, Łotwy i Litwy, a także przedstawiciele ze wszystkich regionów Białorusi. Na miejscu będzie pracować kilka stref:
Исследователи из Facebook изучили отличия "собачников" от "кошатников"
Социальная сеть Facebook решила положить конец давним спорам двух абсолютно разных психологический категорий — кошатникам и собачникам, как правило, недружелюбно настроенным по отношению друг к другу.
Любителям выпивки и шашлыков грозит смертельная болезнь
Медики напомнили о серьезном заболевании, которое поражает любителей жирной пищи и алкоголя – панкреонекрозе.
Диета или мировоззрение? Полезно ли есть лишь сырое
Сыроеды говорят, что проблем со здоровьем у них стало существенно меньше! Может, стоит перейти на такое питание?
Сливочное или пломбир. Путеводитель по видам мороженого
Mороженое - самый главный летний десерт, но вот чем отличается пломбир от просто сливочного мороженого, подскажет наша инфографика.
W Nowy Rok będę pić, oczywiście, koktajle
Moskiewscy barmani powiedzieli „Stylowi życia” o tym, co będą pić w Nowy Rok i podzieli się receptami swoich koktajli z winem musującym.
Rosjanie zaczęli rezygnować z wyjazdów zagranicznych
Według informacji rosyjskiego związku przemysłu turystycznego, w weekend sprzedaż zagranicznych wycieczek spadła o 30-50%.
12 propoyzcji na każdy dzień dla miłośników wina
Każdy mądry kucharz ma dobrze wyposażoną spiżarnię.
Dlaczego Rosjanie się nie uśmiechają?
Znany lingwista odkrył tajemnicę słynnego rosyjskiego braku uśmiechu.
W „Kafe Puszkin” pojawiło się menu tematyczne „Bajki Puszkina”
W nim gastronomiczne wersy rosyjskiej klasyki ułożone przez szefa kuchni Andreja Machowa.
Facebook stworzył system, który ułatwi pracę dziennikarzom
Kompania Facebook stworzyła nowy bezpłatny system poszukiwania informacji, któryułatwi pracę dziennikarzy i współpracowników Mediów.
Masa o porachunkach polskiej mafii - recenzja
„Być może, gdybym dorastał otoczony rodzicielską miłością, nie byłbym dzisiaj Masą, ale inżynierem, politykiem albo księdzem. Tylko czy wtedy zechcielibyście przeczytać moje wspomnienia? Jestem pewien, że nie.
Akademia Gitary Festiwal
Przez miesiąc w Poznaniu i w Wielkopolsce rozbrzmiewały gitary. Trwała bowiem ósma edycja Akademia Gitary Festiwal.
Kuchnia
Kuchnia rosyjska łączy w sobie wpływy Europy i Azji. Obecnie w kuchni rosyjskiej znajdziemy oczywiście ślady kuchni słowiańskiej, ale również azjatyckiej, tatarsko-mongolskiej, niemieckiej czy też francuskiej.
Agata Załęcka zagrała w rosyjskiej reklamie
Agata Załęcka wystąpiła w rosyjskiej reklamie. Praca tam była dla niej na tyle satysfakcjonująca, że chciałaby więcej grać za granicą.