Studia w Gruzji
Unikalny klimat, mnóstwo zabytków, wyjątkowa przyroda i niskie koszty utrzymanie – w ten sposób można zachęcić wielu kandydatów do wyjazdu na studia do Gruzji
Высшее образование в России
Высшее образование за рубежом всегда является залогом успеха и больших карьерных перспектив.
Rosyjskie uczelnie wyższe są wysoko notowane w krajach BRICS
Moskiewski Uniwersytet Państwowy imienia Łomonosowa zajął trzecie miejsce w rankingu 100 najlepszych uniwersytetów krajów BRICS. Ogólnie w pierwszej setce znalazło się prawie dwadzieścia rosyjskich szkół wyższych.
Studia w Rosji
Informacje nt. procedury ubiegania się o przyjęcia na studia wyższe w Federacji Rosyjskiej dostępne są w Rosyjskim Ośrodku Kultury i Nauki w Warszawie – http://www.ronik.org.pl/index.php/pl/
Najlepsze uniwersytety w Rosji – 2015 r.
Najlepsze uniwersytety Rosji przyjaźnie otwierają swoje drzwi naprzeciw nowemu pokoleniu lekarzy i naukowców, programistów i inżynierów, ekonomistów i prawników.
Jak dostać się na rosyjski uniwersytet będąc obcokrajowcem?
Obcokrajowcy uczyli się na rosyjskich uniwersytetach jeszcze za czasów sowieckich, wraz z upadkiem Związku Radzieckiego liczba studentów z innych krajów spadła, ale tendencja zmienia się i ich liczba znowu rośnie.
Jak dostać się na bezpłatne miejsce na uczelni wyższej?
Rokrocznie tysiące rosyjskich maturzystów i ich rodziców zadają sobie pytanie: „Gdzie i jak otrzymać miejsce na uczelni opłacane z budżetu państwa?”