KUCHNIA BEZ ZASAD – GOTUJEMY PO GRUZIŃSKU

Zajawka: 
Mówimy „Gruzja”, myślimy „szaszłyk!” Najdziwniejsze, że w gruzińskiej kuchni zajmuje on nad wyraz skromne miejsce… Z punktu widzenia kulinarii istnieją dwie Gruzje z naturalną granicą w formie Suramskiej Przełęczy. W kuchnia w zachodniej części kraju odczuwalne są skutki tureckiej tradycji, a nawyki kulinarne we wschodniej części kraju rozwinęły

GRUZIŃSKI MINISTER OBIECAŁ WSADZIĆ DO WIĘZIENIA SAAKASZWILEGO

Zajawka: 
Sozar Subari jest pewny, że były prezydent Gruzji Mikheil Saakaszwili prędzej czy później wróci do kraju, po czym zostanie aresztowany. Jak donosi agencja RIA Nowosti, gruziński minister do spraw Uchodźców Sozar Subari powiedział w wywiadzie dla lokalnych mediów, że były prezydent Mikheil Saakaszwili, prędzej czy później trafi do więzienia.

Kaukaz czyli co warto zobaczyć będąc w Gruzji

Zajawka: 
Kaukaz. To do jego skał bogowie przywiązali niepokornego Prometeusza, który ukradł z niebios ogień i podarował go ludziom. Kaukaz. To on mnie zawsze fascynował i hipnotyzował. Nie tyle Alpy, nie Pireneje, ani nawet Himalaje, co właśnie Kaukaz. Może związane jest to związane z kręgiem moich zainteresowań: w końcu od zawsze ciągnęło mnie na Wschód.

Strony

Subskrybuj Gruzja