Imigranci z Bliskiego Wschodu wydaleni z Norwegii, uderzyli do jednego z rosyjskich klubów nocnych w miejscowości Murmańsk i zaczęli nękać młode Rosjanki. Zbyt późno jednak zdali sobie sprawę, że nie znajdują się na terenie liberalnej UE – podaje portal “This is England”.

Muzułmanie, którzy postanowili się rozerwać nieopodal norweskiej granicy, najprawdopodobniej nie zdawali sobie sprawy z mentalności mężczyzn Europy wschodniej. “Mężczyźni w Rosji i krajach sąsiednich radykalnie różnią się od tych na Zachodzie” – zauważa angielskie “TIE”.

Choć rosyjscy stróże prawa niezbyt mieli ochotę o wydarzeniu, w wyniku którego ucierpiało kilkudziesięciu muzułmanów rozmawiać, lokalna społeczność chętnie dzieliła się informacjami na temat incydentu w portalach społecznościowych.

Problem zaczął się, gdy Norwegia wydaliła około 50 muzułmańskich imigrantów za “złe zachowanie”. Nakazano im powrót do swoich krajów przez Rosję, przez którą przeszli w drodze do krainy pełnej blondynek, liberalnym mlekiem i miodem płynącej.

 

Rosjanki dla Rosjan

Lutowego wieczoru grupa naładowanych testosteronem młodych mężczyzn pochodzenia arabskiego postanowiła udać się na zabawę do Murmańska, miejscowej dyskoteki “Gandvik”. Nieświadomi tego, gdzie byli, zaczęli losowo obmacywać rosyjskie nastolatki.

– Problem w tym, że w Murmańsku, ludzie po prostu nie poddali się praniu mózgu “oświeconej” Europy – zauważają angielscy redaktorzy. Jak nietrudno się domyślić, wybryki, które w Europie zachodniej uchodzą na sucho, tym razem okazały się dla napalonych muzułmanów opłakane w skutkach.

Jak wynika z relacji lokalnej społeczności, niesforna grupa “uciekinierów”, gdy zorientowała się “czym to pachnie”, zaczęła uciekać i się ukrywać. Zostali jednak przez rozwścieczonych Rosjan odnalezieni i odpowiednio “wyedukowani”.

Gdyby na miejsce nie przybyły całe szwadrony policji, sytuacja mogłaby zakończyć się jeszcze gorzej.

Poszkodowani imigranci zostali rozwiezieni po szpitalach w całym regionie. Wszyscy przeżyli, choć na pewno na długo zapamiętają tę rosyjską przygodę i – miejmy nadzieję – wyciągną z niej daleko idące wnioski.

Państwo: 

Dodaj komentarz

Zwykły Tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
Przepisując ciąg znaków z obrazka udowodnij że nie jesteś botem.