Trzej Gruzini wśród najbogatszych Rosjan - kim oni są
Trzech Gruzinów znalazło się w rankingu najbogatszych biznesmenów na liście Forbes 2018. 62-letni biznesmen Aleksandre Japaridze jest na 61 miejscu z 1,6 miliarda dolarów; Wiaczesław Mirilaszwili, 34 lata, jest na 113 miejscu z 950 milionami dolarów; David Iakobashvili to 61-letni biznesmen z 132 milionami dolarów.
Gruzja - kraj ogrodzeń i okopów
Stosunki z Rosją pozostają ciągle jeszcze napięte. Pewien rolnik, z powodu wytyczenia granicy żyje po fałszywej dla niego stronie ogrodzenia.
Gruzjo kochana, nie idź tą drogą!
Gruzjo! Piękna, dzika, gościnna. Rozkochujesz w sobie coraz większe rzesze ludzi. Masz ogromny potencjał. Czy nie widzisz tego?  Nie idź w ślady Egiptu, Grecji, Tajlandii czy Chorwacji – krajów zabudowanych hotelami, „atrakcjami” turystycznymi. Gruzjo!
Gruzińskie miasta tracą samorządy
Tbilisi nie schodzi z drogi prowadzącej ku kryzysowi politycznemu w kraju oraz tęsknocie za ZSSR.
UE podpisało porozumienie z Gruzją w sprawie zniesienia wiz
27 lutego Komisja Europejska opublikowała komunikat, w którym ogłosiła przyjęcie porozumienia w sprawie liberalizacji systemu wizowego dla Gruzji.
Nowy skład rządu Gruzji będzie znany 22 listopada
Megi Kikalejszwili. Pełniący obowiązki premiera Gruzji Gieorgij Kwirikaszwili przedstawi we wtorek parlamentowi do zatwierdzenia nowy skład gabinetu ministrów, poinformowano w biurze prasowym rządu.
GRUZIŃSKI MINISTER OBIECAŁ WSADZIĆ DO WIĘZIENIA SAAKASZWILEGO
Sozar Subari jest pewny, że były prezydent Gruzji Mikheil Saakaszwili prędzej czy później wróci do kraju, po czym zostanie aresztowany. Jak donosi agencja RIA Nowosti, gruziński minister do spraw Uchodźców Sozar Subari powiedział w wywiadzie dla lokalnych mediów, że były prezydent Mikheil Saakaszwili, prędzej czy później trafi do więzienia.
GRUZINI POZBAWILI SAAKASZWILEGO MARZEŃ
W Gruzji, gdzie w ostatnich dniach odbyły się wybory parlamentarne, liczone są głosy. Liderem pozostaje partia rządząca "Gruzińska marzenie", zdobyła ona zdecydowaną większość, prawie połowę wszystkich głosów. Partia świętuje zwycięstwo. Dalsze miejsca zdobyła opozycyjna "Jedność ruch narodowy", następnie — "Sojusz patriotów".
Gruzja zakończy wybory parlamentarne 30 października
Gruzińska Centralna Komisja Wyborcza ogłosiła, że druga tura wyborów parlamentarnych odbędzie się 30 października w 50 jednomandatowych okręgach, gdzie żaden z kandydatów nie uzyskał więcej niż 50% głosów.