Centralny Bank Rosji informuje, które towary podrożeją w 2019 roku
Bank Rosji opublikował raport dotyczący polityki pieniężno-kredytowej, w którym podano wykaz towarów mających podrożeć w 2019 roku.
Sondaż pokazał, jak leczą się Rosjanie. Rezultaty są zaskakujące
W kwestii zdrowia 12% obywateli zawierza informacjom zawartym w Internecie.
Luksus w kopani. Po megalomańskich mostach Chińczycy znowu szokują
Luksusowy hotel w Shanghaju daje gościom z grubym portfelem szansę na bardzo głęboki sen.
Na rosyjskim Dalekim Wschodzie pojawiły się przedziwne morskie stworzenia
Mieszkańcy Czukotki na rosyjskim Dalekim Wschodzie i marynarze na Morzu Beringa już od jakiegoś czasu widują w okolicznych wodach tajemnicze kształty brązowego koloru.
Ten kraj nie ma celu: wywiad z Iwanem Wyrypajewem
W nowym spektaklu Iwana Wyrypajewa na podstawie własnego dramatu cztery samotne osoby, nie wstając z krzeseł, wymieniają się miejscami, zstępują do piekieł i rozmawiają z przybyszami z innych planet.
Na Kamczatce miało miejsce trzęsienie ziemi o sile 4,5
Trzęsienie ziemi o magnitudzie 4,5 zarejestrowali sejsmolodzy na terenach rejonu jelizowskiego, poinformowało w środę Ministerstwo Sytuacji Nadzwyczajnych ds. Kraju Kamczackiego.
Chiński pociąg- „pocisk” rozwija prędkość 400 kilometrów na godzinę
Według danych z końca 2016 roku, Chiny mają najdłuższą się kolejową na świecie, o długości 22 000 km. Jak donoszą chińskie media, nowa generacja bardzo szybkiego chińskiego pociągu- „pocisku" Fuxing miała swój debiut w miniony poniedziałek.
Klucze do szczęścia. Zniesienie pięciopiętrowców nieuniknione?
Mosgorduma za zniesieniem i przesiedleniem starych pięciopiętrowców, urząd miasta przeciwny. Deputat MGD, rektor WSZE Jarosław Kuzminow w ekskluzywnym reportażu Bussines FM opowiedział o tym w jakim stanie znajduje się stołeczny pięciopiętrowcowy fundusz mieszkaniowy.
Podstawowe informacje o Kazachstanie
1. Niepodległość od ZSRR uzyskana została 16 grudnia 1991 roku. 2. Gęstość zaludnienia wynosi 6,2 osób/km2 . 3. Kraj ten jest 8,5 razy wiekszy od Polski .