Z okazji Dnia Ochrony Sevan 24 sierpnia Inicjatywa Unii Europejskiej Plus dla Partnerstwa Wschodniego (EUWI +) we współpracy z armeńskim Ministerstwem Ekologii, Agencją Zarządzania Zasobami Wodnymi i Parkiem Narodowym Sevan zorganizuje wydarzenie nad jeziorem Sevan.
 
Wydarzenie zostanie zorganizowane przy udziale nauczycieli i uczniów szkół średnich, Młodych Ambasadorów Europy, przedstawicieli władz regionalnych, Ministerstwa Ekologii, Parku Narodowego Sevan i MoTAD.
Wydarzenie organizowane jest w ramach projektu EUWI + „Pomoc w komunikacji w celu wsparcia realizacji planu działań na rzecz uczestniczącego planowania RBM w Armenii”.
Projekt EUWI + pomaga Armenii, Azerbejdżanowi, Białorusi, Gruzji, Republice Mołdawii i Ukrainie zbliżyć ich ustawodawstwo do polityki UE w dziedzinie gospodarki wodnej, ze szczególnym naciskiem na zarządzanie transgranicznymi dorzeczami rzek.
 
Wspiera opracowywanie i wdrażanie pilotażowych planów gospodarowania wodami w dorzeczach, w oparciu o ulepszone polityki i zapewniając ścisły udział zainteresowanych stron.
 

 

Państwo: 

Dodaj komentarz

Zwykły Tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
Przepisując ciąg znaków z obrazka udowodnij że nie jesteś botem.
6 + 9 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.