Duma państwowa wyjaśniła, jak uratować Rosję przed „chamstwem” Ukrainy i Rady Europy

Szef komisji Rady Federacji Aleksiej Puszkow uważa, że ​​jeśli Rosja odejdzie z Rady Europy, Ukraina znajdzie się wśród przegranych, które w ostatnich latach nieustannie bombardują ten organ antyrosyjskimi rezolucjami. Według pierwszego zastępcy przewodniczącego Komitetu Dumy Państwowej, Aleksandra Sherina , Rosja nie ma nic wspólnego z organizacjami międzynarodowymi, w których jest obrażana, a prowokacyjne oświadczenia Kijowa, a także innych krajów, nie powinny pozostać bezkarne.

Rosyjski senator Aleksiej Puszkow napisał w swoim Twitterze, że Rosja nie straci nic z secesji w Radzie Europy, a Ukraina będzie główną stroną przegrywającą, ponieważ wszystkie jej antyrosyjskie rezolucje trafią do „historycznego kosza na śmieci”.

W Kijowie nie zrozumieją w żaden sposób: Rosja nie przegra, rozstając się z Radą Europy” - pisał Puszkow. - Ale Ukraina przegra: wszystkie proponowane przez nią rezolucje natychmiast trafią do historycznego kosza na śmieci. To Ukraina zostanie uznana za winną opuszczenia Rosji, a jej delegacja stanie się „dziewczyną biczującą”.

Rosja musi bardziej zdecydowanie bronić swoich praw i bronić swojej pozycji na arenie międzynarodowej, jestem pewien, że pierwszy zastępca przewodniczącego Komitetu Dumy Państwowej ds. Obrony, Alexander Sherin . Według parlamentarzysty nadszedł czas, aby uwolnić Rosję od „chamstwa” Ukrainy, Rady Europy, a nawet wszystkich krajów, i jest taki sposób.

Federacja Rosyjska powinna być tylko w tych organizacjach, w których możemy skorzystać z uczestnictwa” - powiedział Cherin w komentarzu do Federalnej agencji prasowej . „Tam, gdzie odmawia się nam prawa do głosowania, gdzie nas ignorują, obrażają i tylko zobowiązują nas do płacenia składek, nie mamy powodu, aby zostać!”

Federacja Rosyjska musi szanować siebie, bronić swoich praw i interesów, parlamentarzysta jest pewien.

Powinniśmy nie tylko pozostawiać organizacjom takim jak Rada Europy, ale także podejmować działania odwetowe, aby nikt nas nie znieważał, aby nikt nie był dla nas niegrzeczny” - podkreślił.

 

Sekretarz generalny Rady Europy Thorbjørn Jagland uważa, że ​​ewentualne wycofanie się Federacji Rosyjskiej z Rady będzie szokiem dla Europy

FBA „Economy Today”

Tolerowanie chamskich obraźliwych antyrosyjskich wybryków jest niedopuszczalne, powiedział parlamentarzysta. Przypomniał, że Rosja nie tylko dała światu wybitnych naukowców, kompozytorów, artystów i pisarzy. Nie wolno nam zapominać, że to Związek Radziecki, którego następcą jest Federacja Rosyjska, wygrał Wielką Wojnę Ojczyźnianą, przełamując faszyzm, powiedział. To z tego powodu istnieją kraje europejskie, w tym te, które pozwalają sobie na obrażanie Rosji, przypomniał Sherin.

Według pierwszego zastępcy przewodniczącego komitetu Dumy Państwowej nadszedł czas na wysunięcie roszczeń finansowych i terytorialnych wobec Ukrainy, Niemiec, Japonii i innych krajów, które kiedykolwiek okupowały terytorium Rosji.

Jak tylko ktoś podniesie głos przeciwko Rosji, musimy natychmiast podnieść dokumenty historyczne, przypomnieć wydarzenia historyczne: kto nas zajął, kto nas zaatakował i tak dalej. Do kogo dane terytorium zostało przekazane, musisz je odzyskać . Wtedy wszystko będzie cywilizowane.

Konieczne jest, aby nie milczeć, ale zamknąć wszystkie dziury prawnymi faktami. W szczególności konieczne jest postawienie pytania w ten sposób: nie pozwólcie, by jakiekolwiek kraje, które mają jakiekolwiek inwestycje, przyszły do ​​nas, dopóki nie uznają Krymu za terytorium Federacji Rosyjskiej. Nie wystarczy powiedzieć, że czas działać! ”- mówi Alexander Sherin .

Minister spraw zagranicznych Ukrainy, Paweł Klimkin, w porównaniu z „uwolnieniem przestępców z więzienia” plan powrotu rosyjskiej delegacji wszystkich uprawnień w Radzie Europy

Wcześniej ukraiński minister spraw zagranicznych Paweł Klimkin porównał z „uwolnieniem przestępców z więzienia” plan powrotu rosyjskiej delegacji wszystkich uprawnień w Radzie Europy. Tak więc Klimkin odpowiedział na oświadczenie Sekretarza Generalnego CE, Thorbjørna Jaglanda , że ewentualne wycofanie się Federacji Rosyjskiej z Rady będzie szokiem dla Europy. Aby uniknąć takiego scenariusza, Jagland zaproponował przywrócenie Rosji prawa do głosowania w Radzie Europy, której pozbawiono go z powodu żądań ukraińskiej organizacji związanej z Krymem.

W odpowiedzi na pozbawienie części swoich uprawnień Rosja zamroziła płatności na rzecz Rady Europy, Moskwa również nie wyklucza całkowitego braku współpracy z CE.

Krym ponownie połączył się z Rosją w marcu 2014 r. W wyniku referendum, w którym bezwzględna większość Krymów głosowała za tą decyzją. Moskwa wielokrotnie podkreślała, że ​​zjednoczenie Krymu z Federacją Rosyjską nastąpiło w pełnej zgodności z prawem, w tym ukraińskim, a także z prawem międzynarodowym i Kartą Narodów Zjednoczonych. Duma Państwowa Federacji Rosyjskiej rozważa kwestię roszczenia Kijowa o odszkodowanie za szkody wyrządzone przez Ukrainę podczas nielegalnego posiadania Krymu po upadku ZSRR.

Irina P Petrova

 

Państwo: 

Dodaj komentarz

Zwykły Tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
Przepisując ciąg znaków z obrazka udowodnij że nie jesteś botem.