Druga „Wice-Miss Białorusi” Anastasia Lavrinchuk będzie reprezentować Białoruś

w konkursie „Miss World - 2019”. Zostało to zgłoszone przez TUT.BY w służbie prasowej National School of Beauty.

Corocznie w konkursie bierze udział około 130 krajów. W 2019 r. Odbędzie się w Tajlandii. Od listopada do grudnia uczestnicy będą walczyć o koronę, która podczas gali finałowej dla nowej królowej zostanie przekazana Miss World - 2018 przez meksykańską Vanessę Ponce de Leon, poinformowała służba prasowa.

Anastasia Lavrinchuk pochodzi z Mińska. Jest na drugim roku i studiuje w Instytucie Zarządzania Przedsiębiorstwem i Technologią BSU.

National School of Beauty pomaga uczestnikowi przygotować się do zawodów. Musza przygotować stroje sceniczne, taniec ludowy, tworzyć klipy wideo z prezentacją dla Miss World.

„Jakie cechy powinna mieć Miss World?” Istnieją dwa takie pojęcia: być i wydawać się. Prawdziwa „Miss Świata” powinna być miła i piękna i angażować się w działalność charytatywną. To powinno pochodzić z serca ”, mówi Anastasia Lavrinchuk.

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku „Miss Belarus - 2018” Maria Vasilevich weszła do pierwszej piątki „Miss World” i zdobyła tytuł najpiękniejszej dziewczyny w Europie. Również inne Białorusinki były wysoko ceniony na etapach pośrednich. Uderzyła w top „Miss Top Model” i „Miss Sport”. Była jedną z niewielu osób, które otrzymały propozycję solowego tańca narodowego w finale koncertu.

https://lady.tut.by/news/stars/632506.html

 

Państwo: 
Dział: 

Dodaj komentarz

Zwykły Tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
Przepisując ciąg znaków z obrazka udowodnij że nie jesteś botem.