Zamkowy kompleks "Mir" zaprasza wszystkich dam i kawalerów na jesienny bal "Imieniny Dominika" 21 października o godzinie 19.00. Wehikuł czasu przeniesie gości na początek XIX w. – okres, gdy właścicielem majestatycznego Mirskiego zamku był książę Dominik Radziwiłł. To właśnie na cześć jego imienin wszyscy goście i spotkają się w szykowej Pionowej sali. Towarzyszyć księciowi na balu będzie jego piękna żona – księżna Teofilia.

Bale w Mirskim zamku stały się już piękną tradycją. Tym razem organizatorzy przygotowali dla uczestników wiele nowości i niespodzianek. Oferują taneczne warsztaty od profesjonalistów, stare romanse, fanty i inne gry XIX wieku. Nie obejdzie się bez mistyki i intryg, które dla księcia pomogą rozwiązać sami goście. Również na balu będzie można zaprezentować swoje talenty aktorskie i nauczyć tajnego języka kolorów. W końcowej części goście zostaną poproszeni o poczęstunek od gospodarzy wieczoru i w fascynującą podróż po najbardziej luksusowych salach Mirskiego zamku.

Organizatorzy wieczoru przypominają o dress kodzie: dla pań – sukienka w stylu empire i obuwie bez obcasa, dla kawalerów – ścisły garnitur. W razie potrzeby można zabrać strój na wynajem. Bilety na wydarzenie – w kasie muzeum oraz na stronie internetowej kvitki.by.

Tłumaczenie: Irina Michiejewa

Źródło: http://mirzamak.by/events/osennii-bal-v-mirskom-zamke

Państwo: 

Dodaj komentarz

Zwykły Tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
Przepisując ciąg znaków z obrazka udowodnij że nie jesteś botem.