Miasto Dunguan to naprawdę niezwykłe miejsce, bo mężczyźni nie mają tam żadnych szans na samotność co więcej, na randkach to kobiety płacą rachunki.

Wielu mężczyzn na całym świecie niepokoi pytanie, jak znaleźć dziewczynę, ale nie mieszkańców chińskiego miasta Dunguan.

Różnica pomiędzy ilością kobiet i mężczyzn jest tam ogromna, bo na 89 mężczyzn przypada 100 kobiet, co jest efektem polityki zatrudnienia - lokalne fabryki stale szukają pracowników płci żeńskiej, podczas gdy mężczyźni masowo emigrują, pisze Independent.

Z powodu deficytu mężczyzn nie dziwi, że jeden ma nawet trzy dziewczyny. Co więcej, w mieście mówi się, że "to wstyd mieć tylko jedną".

Mimo tendencji do posiadania tylko jednej panny, w Dunguan mężczyźni nie buntują się, że u nich jest inaczej.

„W mieście łatwiej znaleźć dziewczynę, niż pracę. Ja mam trzy, jak wielu moich znajomych. Te dziewczyny wiedzą o sobie na wzajem wszystko, nic się nie ukryje", powiedział jeden z tamtejszych robotników Sijao Lin.

"Wszyscy uważamy taką sytuację za normalną. Dookoła są piękne, młode dziewczyny, więc byłoby wstyd być samemu. Ich celem nie są pieniądze, ani nic podobnego. To naturalne, że chcą męskiego towarzystwa", powiedział Lin.

Biorąc pod uwagę fakt, że większość kobiet pracuje, nie jest rzadkością, że w Dunguan to one płacą za drinki lub kolacje.

Tłum. Emilia Liberda

Źródło: Tanjug

Państwo: 

Dodaj komentarz

Zwykły Tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
Przepisując ciąg znaków z obrazka udowodnij że nie jesteś botem.