2 kwietnia piosenkarz „Adile” pojedzie do Stanów Zjednoczonych . Zespół zorganizuje koncerty w Bostonie, Ilion, Inid, Kalifornii, Waszyngtonie i Nowym Jorku. Wraz z koncertami członkowie zespołu poprowadzą warsztaty i kursy mistrzowskie .

Ana i Madonna Chaggeliani, przyjaciele zespołu, wezmą udział w koncertach i kursach mistrzowskich tej trasy z wioski śpiewu Swanetia Lakhushadi.

Trasa zakończy się 28 kwietnia.

Ensemble „Adile” powstał w grudniu 2012 roku . Zespół jest głównym celem prawdziwej ludności folklorystycznej, ponieważ niestety jego świadomość jest szeroko rozpowszechniona wśród mas. Staramy się, aby radość i radość płynęła z gruzińskich piosenek do dzielenia się z naszymi słuchaczami.

„ Adileis ” z tych koncertów , warsztatów i seminariów we Włoszech , Belgii, Niemczech, Anglii i USA - w . Zespół wydał do CD album , płyta i szkoleniowych rekordy .

Główną wartością „ Adele ” są relacje między sobą , społeczeństwem i naszymi przodkami . Naszym zadaniem jest , aby przynieść ze sobą tradycyjną piosenkę - intonować wprowadzenie codziennego życia . Staramy się spontaniczne przedstawiać i improwizowa

piosenki Chveneburi .

Źródła: http://www.adilei.ge, https://www.facebook.com/Adilei

 

Państwo: 

Komentarze

Dodaj komentarz

Zwykły Tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
Przepisując ciąg znaków z obrazka udowodnij że nie jesteś botem.
2 + 4 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.