Konkurs Eurowizji w Kijowie cieszy się dużym zainteresowaniem zniecierpliwionych fanów. Nie znamy jeszcze uczestników muzycznych finału, natomiast ustalono kto będzie ich zapowiadał – takiego składu gospodarzy gali jeszcze nie było.

17 lutego, po trzech dniach od rozpoczęcia sprzedaży biletów na Eurowizję 2017 wyprzedano wszystkie 11,019 dostępnych wejściówek w wyznaczonej na ten czas puli. 27 lutego rozpoczęła się trzecia tura sprzedaży. Wyniki pokazują, że możemy spodziewać się wypełnionego placu pod sceną fanami z całej Europy.

Pierwszy raz w histori Konkursu Eurowizji, widowisko będzie prowadziło trzech męskich prezenterów – Wołodymyr Ostapczuk, Oleksandr Skiczko i Timur Mirosznyczenko. Do tej pory zazwyczaj galom przewodziły pary damsko-męskie.

Ten zespół prowadzących został wybrany w drodze kastingu ukraińskiej telewizji "Pierwszej". Stuart Barlow, Producent Konkursu Eurowizji w Kijowie wytłumaczył decyzję w następujący sposób: "Nie planowaliśmy wybrać 3 młodych mężczyzn na prowadzących, natomiast po tym co pokazali na kastingu byliśmy pod wielkim wrażeniem i zaczął się rozwijać pomysł aby ci niesamowici kandydaci mogli pracować razem. Między nimi jest chemia, dodatkowo będzie to pierwsza taka próba na Eurowizji".

Konkurs Eurowizji 2017 odbędzie się w Kijowie. Półfinały zaplanowano na 9 i 11 maja, a Finał na 13 maja. Ukraina będzie gospodarzem imprezy poraz drugi.

Dominik Cezary Wojciechowski

Źródło: www.ukrinform.net

Państwo: 

Dodaj komentarz

Zwykły Tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
Przepisując ciąg znaków z obrazka udowodnij że nie jesteś botem.