Po odwiedzeniu forum wolontariuszy Rosji, prezydent obiecał spełnić marzenia pięciorga dzieci, jednym z nich jest Artiom Palianov.

Władimir Putin 15 grudnia spotkał się z chłopcem w Pałacu Konstantynowskim w Petersburgu i postanowił podarować mu prezent w postaci zorganizowania dla niego lotu helikopterem nad miastem.

W spotkaniu wzięli też udział brat Artioma i jego tata. Prezydent złożył im życzenia świąteczne i wręczył upominki. Wszyscy wspólnie prześledzili trasę lotu, po czym chłopiec w towarzystwie brata wybrał się na podniebną wycieczkę; następnie Putin zadzwonił do Artioma i porozmawiał z nim na temat lotu. Chłopiec wyraził ogromne zadowolenie, podziękował prezydentowi za wspaniały prezent, oboje złożyli sobie serdeczne życzenia z okazji zbliżających się świąt.

W ramach projektu pomocy ciężko chorym dzieciom, każdy z uczestników forum miał wybrać jedną kopertę i spełnić zapisane w niej życzenie dziecka. Wolontariusze zaproponowali również prezydentowi, by wziął udział w akcji. Putin zabrał pięć pozostałych kopert i obiecał zrealizować marzenia, przedstawione w listach.

 

Tłumaczenie: Noemi Grześkowiak

Źródło: http://www.aif.ru/society/putin_podaril_tyazhelobolnomu_malchiku_polet_na_vertolete_nad_peterburgom

 

Państwo: 

Dodaj komentarz

Zwykły Tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
Przepisując ciąg znaków z obrazka udowodnij że nie jesteś botem.