Domniemany zabójca bojownika GRU, Nikity Belyankina, został zatrzymany podczas próby ucieczki do Armenii. Został usunięty bezpośrednio z samolotu, który przygotowywał się do lotu do Erewania. Zgodnie z kanałem Telegram, funkcjonariusze organów ścigania wyprowadzili mężczyznę z kabiny liniowca. Drugi podejrzany został zatrzymany przez siły bezpieczeństwa w jego mieszkaniu w Moskwie.

Masowa bijatyka, która zakończyła się tragedią, miała miejsce 1 czerwca. Zmarły wojownik GRU okazał się przypadkowym świadkiem walk. Nie mógł przejść obok i stanął w obronie człowieka, który został pchnięty nożem podczas konfliktu. Komandos próbował zatrzymać napastników, strzelając kilkoma strzałami z broni, ale został powalony na ziemię i zraniony nożem w obszarze klatki piersiowej.

W rezultacie młody mężczyzna umarł na miejscu. W sprawie morderstwa wszczęto sprawę karną. Wcześniej News.ru napisał, że śledczy byli w stanie zidentyfikować wszystkich uczestników masakry w regionie moskiewskim. Przeprowadzono poszukiwania mieszkań domniemanych przestępców, zajęto przedmioty istotne dla dochodzenia w sprawie karnej.

Izabela Szkatuła

Źródło: News.ru

Państwo: 

Dodaj komentarz

Zwykły Tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
Przepisując ciąg znaków z obrazka udowodnij że nie jesteś botem.