Ministerstwo Kultury Federacji Rosyjskiej przygotowało projekt ustawy federalnej, która proponuje wprowadzenie odpowiedzialności administracyjnej za filmowanie „piratów” w kinach, odpowiedni dokument został opublikowany na portalu projektów aktów prawnych.

„Wykonywanie zdjęć, nagrań audio i (lub) wideo filmów lub ich fragmentów pokazywanych w kinach pociąga za sobą nałożenie grzywny administracyjnej w wysokości 50 tysięcy rubli lub obowiązkowej pracy przez okres od 50 godzin do 100 godzin wraz z konfiskatą sprzętu używanego do fotografowania, audio i (lub) nagrania wideo”, mówi projekt ustawy.

Ponadto wielokrotne popełnienie przestępstwa administracyjnego pociąga za sobą nałożenie grzywny administracyjnej w wysokości 100 tysięcy rubli lub obowiązkową pracę przez okres od 100 godzin do 150 godzin z konfiskatą sprzętu używanego do nagrywania.

Wcześniej rosyjski premier Dmitrij Miedwiediew polecił Ministerstwu Spraw Wewnętrznych i Ministerstwu Kultury, aby rozwiązać problem wprowadzenia odpowiedzialności administracyjnej za nielegalne filmowanie filmów w kinach.

 

Źródło: https://ria.ru

 

Państwo: 

Dodaj komentarz

Zwykły Tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
Przepisując ciąg znaków z obrazka udowodnij że nie jesteś botem.
1 + 0 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.