W marcu 2017 w Petersburgu odbyła się rosyjska naukowo-praktyczna konferencja „Aktualne problemy chorób zakaźnych”. Konferencja została zorganizowana przez: Ministerstwo Zdrowia, Federalną Agencję medyczno-biologiczną, Federalną państwową instytucję budżetową „Dziecięcego Centrum Badań Chorób Zakaźnych Federalnej Agencji Medycznej i Biologicznej”, Komitet Zdrowia Petersburgu, Towarzystwo międzynarodowe NGO „Euro-Azjatyckiego stowarzyszenia po chorobom zakazanym”, Petersburską publiczną organizację „Człowiek i jego zdrowie”, „Międzynarodową organizację publiczną „Stowarzyszenie specjalistów chorob zakaźnych w Petersburgu i w obwodzie Leningradzkim. "

Wśród uczestników konferencji byli lekarze, ordynatorzy kliniczni, stażyści, doktoranci i studenci z Kazachstanu, Rosji, Ukrainy, Białorusi.
karagandyjski państwowy uniwersytet medyczny zaprezentowały studentki 4 roku Wydziału Medycyny Ogólnej i Stomatologii 4-089 grupy Shaumenkulova Fariz, 4-077 grupy Beisen Nurayym, z plakatem na temat „sytuacji epidemiologicznej SARS i zapalenie płuc w regionie Karaganda, lata 2012-2016”.
Promotor: pani Kierownik Kliniki Chorób Zakaźnych KSMU, doktor nauk medycznych, profesor, Raje Begaydarova.

Studenci otrzymali dyplomy za uczestnictwo w konferencji naukowo-praktycznej „Aktualne problemy chorób zakaźnych” z plakatowymi raportami na temat „Sytuacja epidemiologiczna 2012-2016 Ari i zapalenia płuc w regionie Karaganda.”

Tłumaczył: Artur Mikłaszewicz

Źródło: http://www.nauka.kz/page.php?page_id=16&lang=1&news_id=7903

 

Państwo: 

Komentarze

Dodaj komentarz

Zwykły Tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
Przepisując ciąg znaków z obrazka udowodnij że nie jesteś botem.
13 + 5 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.