Eksperci „Aviasales” zapytali doświadczonych podróżników, co okazało się niepotrzebnym w ich walizkach i z jakich rzeczy można by było zrezygnować następnym razem. O tym pisze „Interfaks”

Ponad trzeć respondentów uważają, że nie ma sensu zabierać ze sobą duże ilości obuwie i odzieży. Te rzeczy „zjadają” większość miejsca w walizce. Doświadczeni turyści rekomendują spakować lekkie i uniwersalne rzeczy, które nie będą zajmować dużo miejsca.

W następnej podróży 9% zrezygnują z lokówki i taka sama ilość – z ręczników, ponieważ one prawie zawsze są w hotelu oraz apartamencie. Prawie każdy dziesiąty nie będzie zabierał parasol – jego lepiej zamienić folią przeciwdeszczowej. Także każdy dziesiąty nie będzie brał ze sobą książkę. Wątpliwo, ale 9% nie pakują apteczki, ponieważ wszystko najbardziej potrzebne jest w lokalnych aptekach, a poważniejsze problemy załatwi ubezpieczenie.

Każdy dwudziesty żartował, że następnym razem fajnie będzie zrezygnować z towarzysza, 5% zapomnieli o tym, że ostrych przedmiotów nie można zabierać do bagażu podręcznego. Jeszcze 5% żałowali, że wzięli ze sobą laptop, ta że ilość – kosmetyki i perfumy.

 

Tłumaczenie: Valeriya Galantseva

Źródło: tonkosti.ru

 

Państwo: 

Dodaj komentarz

Zwykły Tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
Przepisując ciąg znaków z obrazka udowodnij że nie jesteś botem.
3 + 0 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.