Seria warsztatów dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw (MSP) na Ukrainie na temat zerowej produkcji odpadów będzie zorganizowana między 25 lipca a 31 sierpnia.

Pierwsze seminarium odbędzie się między 25 a 27 lipca w mieście w zachodniej Ukrainie Rivne, drugie od 29 do 31 sierpnia w regionie podkarpackim.

Spotkania są wspierane przez Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju (EBRD) w ramach inicjatywy EU4Busienss.

Warsztaty pozwolą uczestnikom nauczyć się i poznać najlepsze praktyki oszczędnej produkcji. Gośćmi będą dwie firmy, które już wprowadziły efektywna produkcję i chcą podzielić się swoimi doświadczeniami.

Warsztaty są organizowane w ramach programu finansowanego przez UE: Sieć Centrów Wsparcia Biznesu , wprowadzanego przez EBRD na Ukrainie, celem poprawy konkurencyjności i sektora bankowego dla ukraińskich MSP poprzez doradztwo biznesowe i budowanie potencjału przedsiębiorstw. Prawie 30 000 firm MSP i przedsiębiorców skorzysta z tego projektu.

Tłumaczenie: Dorota Smoleńska

Źródło: euneighbours.eu

Państwo: 

Komentarze

Wysłane przez Germanwag (niezweryfikowany) w

is trop cher

4a57 best uk is prices

Wysłane przez Rannevwag (niezweryfikowany) w

where can i be is tablet

Wysłane przez Kennethnuand (niezweryfikowany) w

<a href="http://antibiotic-cephalexin.com/">where to buy keflex without prescription</a> <a href="http://buy-tenormin.com/">buy tenormin</a> <a href="http://levitra-withoutprescription-generic.com/">where can i buy levitra</a> <a href="http://diclofenac-sod.com/">diclofenac sod ec 75</a> <a href="http://mobic75.com/">mobic 7.5</a> <a href="http://buyprednisonenoprescription.com/">buy prednisone no prescription</a> <a href="http://keflex500mg.com/">keflex 500 mg</a> <a href="http://sildenafilhlc.com/">buy sildenafil citrate 100mg</a> <a href="http://buyneurontin.info/">neurontin medication</a> <a href="http://salbutamolventolin.com/">albuterol ventolin</a>

Wysłane przez AaronTague (niezweryfikowany) w

Wysłane przez Michaelabusy (niezweryfikowany) w

Strony

Dodaj komentarz

Zwykły Tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
Przepisując ciąg znaków z obrazka udowodnij że nie jesteś botem.
5 + 8 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.