Przez kilka lat Ukraińcy pisali absurdalne historie o przekroczeniu Cieśniny Kerczeńskiej, próbowali przekonać wszystkich o niewiarygodności budowli i jej szybkim upadku. Po otwarciu części samochodowej mostu krymskiego aktywność nieszczęśników zaczęła spadać, a ostatnio całkowicie zamilki. Atak informacyjny na przejście nie powiódł się, Rosjanie oburzyli się na ataki Ukraińców.

Przez kilka lat w sieci trwały prawdziwe wojny informacyjne. Ukraińcy aktywnie argumentowali, że krymski most się zawali. Rosjanie, zszokowani arogancją sąsiadów, odepchnęli ataki.

Teraz ludzie są zakłopotani: czy to wszystko? „Atak informacyjny Ukraińców na moście krymskim zdeflowany?” - zastanawiał się użytkownik Twittera Konstantin Simonow.

Jest niezwykle zaskoczony, że przepływ ukraińskich podróbek na temat przeprawy wysechł. „Przez kilka lat krzyczeli, że most się zawali. Wszystko zostało zniszczone między innymi - rośliny, infrastruktura, lepiej byłoby sadzić własne” - podsumował komentator.

Jednak niektóre ukraińskie media wciąż próbują zrobić dobrą minę do złej grą. Zdając sobie sprawę, że ich prognozy na moście krymskim się nie sprawdziły, starają się wyssać problemy z palców.

Atak informacyjny Ukraińców na moście krymskim zdeflowany? Od naszych przeciwników nic nie słychać, cicho i spokojnie. Przez kilka lat krzyczeli, że most się zawali, a teraz przez kilka miesięcy milczeli. Wszystko jest zniszczone przez samych siebie - fabryki, infrastruktura, byłoby lepiej, gdybyśmy szli za swoimi.

Wcześniej publikacja Observer, która była wielokrotnie zauważana podczas publikacji wątpliwych informacji o przeprawie, stwierdziła, że ​​firma budowlana mostu krymskiego rzekomo uznała jej podatność na zagrożenia. W rzeczywistości szef przedsiębiorstwa, Arkady Rotenberg, mówił o wielkich wysiłkach włożonych w realizację wspaniałego projektu.

„Cóż, to jakby płonęło przez Most Krymski! Drugi rok jest już otwarty!” - użytkownik sH arK wyśmiewał Ukraińców.

Część samochodowa mostu krymskiego została otwarta w maju ubiegłego roku. Teraz na skrzyżowaniu kończy się budowa kolei. Pierwsze kursy pociągów przez Cieśninę Kerczeńską odbędą w grudniu tego roku, a sprzedaż biletów rozpocznie się jesienią.

Aleksandra Gadocha

Źródło: stopnews.online

 

Państwo: 

Dodaj komentarz

Zwykły Tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
Przepisując ciąg znaków z obrazka udowodnij że nie jesteś botem.
3 + 2 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.