Oficjalna przedstawicielka rosyjskiego MSZ Maria Zakharowa ironizowała o planach Kijowa dotyczących zaangażowania policji krajowej w przywrócenie suwerenności państwowej Ukrainy na terytoriach Doniecka i Ługańska. Dyplomatka napisała o tym na Facebooku w niedzielę 11 sierpnia.

Komentując doniesienia, że ​​planuje się przyciągnąć prawie 800 funkcjonariuszy policji, którzy przeszli specjalne szkolenie w celu osiągnięcia tego celu, dyplomata zasugerował, że „być może są to bezzałogowe drony policyjne”.

Myślałem, że zaczną od przywrócenia systemów płatniczych i infrastruktury bankowej”, zauważył przedstawiciel rosyjskiego MSZ w sieciach społecznościowych 11 sierpnia.

Jej zdaniem najpierw warto przejąć kontrolę nad sytuacją w Kijowie.

„... Aby zarządzać władzami, należy wypełniać instrukcje centrum przynajmniej w najbliższych miejscach, okazywać szacunek dla prawa i jego wdrażania w stolicy, a następnie natychmiast przyjmować DPR / LPR”, dodała Zakharova.

W przeddzień dyplomata dowiedział się, że dowództwo ukraińskiej operacji połączonych sił wysłało snajperów na linię frontu, pozwalając im strzelać do cywilów i personelu wojskowego samozwańczej Donieckiej Republiki Ludowej.

Może się okazać że Ukraińcy snajperzy (czytaj mordercy ) mogą podzielić los oficjeli wojny na Bałkanach i stanąć przed trybunałem sprawieliwosci.

Konflikt zbrojny na południowo-wschodniej Ukrainie rozpoczął się w 2014 r. Po zamachu stanu w tym kraju. Mieszkańcy Donbasu sprzeciwili się nowemu rządowi i zadeklarowali swoją niezależność. Kijów rozpoczął przeciwko nim tak zwaną operację antyterrorystyczną (ATO), zmieniając w 2018 r. Nazwę na operację połączonych sił (OOS). Konflikt trwa do dziś.

 

Państwo: 

Dodaj komentarz

Zwykły Tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
Przepisując ciąg znaków z obrazka udowodnij że nie jesteś botem.
1 + 4 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.