Matka (Tatiana Tlyavova) pięcioletniego chłopca, który zmarł od kuli wystrzelonej przez pijanego policjanta, pokazała ostatnie zdjęcie swojego syna. Opublikowała je na Facebooku wraz z podpisem mówiącym: „Ostatnie zdjęcie naszego kochanego”.

Podziękowała też za wszelką udzieloną pomoc oraz inne rodzaje wsparcia.

„Dziękuję bardzo za wiarę, wsparcie i pomoc. Naszego słoneczka już nie ma. Proszę nie przesyłajcie żadnych wpłat pieniężnych, bo takie wsparcie na nic nam się nie przyda.” – napisała Tatiana.

Wcześniej Ministerstwo Spraw Wewnętrznych poinformowało, że w związku ze śmiercią Cyryla Tlyavova, zawieszono dowódców poszczególnych grup policyjnych. Najbliższe dni zadecydują o ich przyszłości w organach porządkowych.

- W piątek, 31 maja, w rejonie Kijowa pięcioletni chłopiec Cyryl, został postrzelony w głowę podczas gdy przechodził przez podwórko.

- Państwowe Biuro Śledcze poinformowało, że miejscowi funkcjonariusze policji są podejrzani o udział w wypadku z udziałem chłopca. Śledczy wszczęli postępowanie pod zarzutem celowego, ciężkiego uszkodzenia ciała.

- Zatrzymano dwóch policjantów.

- W poniedziałek, 3 czerwca, Cyryl zmarł w szpitalu w Kijowie.

- Śmierć chłopca zdecydowała o zmianie klasyfikacji czynu na morderstwo z premedytacją.

Małgorzata Kruszyna

Źródło: https://bykvu.com/bukvy/119182-mama-pokazala-poslednee-foto-5-letnego-kirilla-kotoryj-pogib-ot-puli-politsejskikh

 

Państwo: 

Komentarze

Dodaj komentarz

Zwykły Tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
Przepisując ciąg znaków z obrazka udowodnij że nie jesteś botem.