Policja zatrzymała pedofila, który uprawiał seks z uczennicą, w okolicach Kijowa. O zaistniałym fakcie poinformowała służba prasowa prokuratora rejonu kijowskiego.

Incydent miał miejsce w dzielnicy Belotserkovsky 18 maja około godzina 03:00. Na policję zgłosiła go matka nieletniej. Powiedziała, że 23-letni mieszkaniec wsi Poprawka wraca do domu w nocy wraz z jej14-letnią córką. Według zeznania kobiety, pedofil nawiązał z dziewczynką stosunki seksualne tuż po dotarciu do leśnego pasa rozciągającego się wokół wioski.

Organy ścigania wprowadziły informacje do Unified State Register of Pre-Trial Investigations i rozpoczęły postępowanie karne. Policja zidentyfikowała także napastnika. Natychmiast poinformowano go o oskarżeniu na podstawie paragrafu 1 artykułu 155 kodeksu karnego Ukrainy, a mianowicie stosunku seksualnego dorosłego z osobą poniżej szesnastego roku życia. Mężczyzna wybrał środek zapobiegawczy w postaci aresztu domowego na okres dwóch miesięcy. Postępowanie przygotowawcze w kwestii sprawy karnej pozostaje w toku.

Małgorzata Kruszyna

Źródło: https://apostrophe.ua/news/society/accidents/2019-05-21/pod-kievom-pojmali-pedofila/163487

 

Państwo: 

Dodaj komentarz

Zwykły Tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
Przepisując ciąg znaków z obrazka udowodnij że nie jesteś botem.