Strona Główna >> Rosja >> Plotki >> Welon, perły: Miss Rosji Margarita Gołubiewa w sukni, w której będzie podbijać konkurs Miss Universe

2023-11-06 16:38:07

Welon, perły: Miss Rosji Margarita Gołubiewa w sukni, w której będzie podbijać konkurs Miss Universe

Niedawno Margarita Gołubiewa, 22-letnia mieszkanka północnej stolicy Rosji, Petersburga, zdobyła koronę najpiękniejszej w kraju. Margarita 18 listopada zaprezentuje Rosję w konkursie Miss Universe, który odbędzie się w Salwadorze.

Miss Rosji Margarita Gołubiewa | Agencja „Moskwa”, Wasilij Kuźmiczonok Źródło: https://life.ru/p/1617860

Na dzisiejszej konferencji prasowej Gołubiewa przedstawiła do oceny przez dziennikarzy kostium z welonem i kokosznikiem. Zademonstruje go na międzynarodowym konkursie piękności w czasie pokazu strojów narodowych. Margarita wystąpi jako Carewna Łabędź, która jak gdyby zstąpiła ze znanego obrazu Michaiła Wrubela.

Strój został przyozdobiony perłami, srebrnymi kamieniami, wytwornymi francuskimi koronkami.

W finale plebiscytu Miss Universe Margarita będzie miała na sobie inny ubiór – suknię w kolorze indygo udekorowaną kamieniami. Co prawda kobieta na razie nie spieszy się, aby go pokazać. 

Na przygotowanie się do międzynarodowego konkursu Gołubiewa ma mało czasu – w sumie pozostały tylko trzy tygodnie. Ale w tym czasie zamierza zrobić wszystko, aby godnie reprezentować Rosję.

À propos, Margarita Gołubiewa to utalentowana dziewczyna z wielodzietnej rodziny. Już od kilku lat bierze udział w pokazach mody, a ponadto swego czasu próbowała swoich sił w muzycznym projekcie telewizyjnym Gołos (opartym na oryginalnym The Voice of Holland).

„Brat Roma ma 14 lat, bliźniaki – Jarosław i Nastia – mają po 9 lat. Mamy bardzo ciepłą relację. Kiedy jest możliwość, przyjeżdżam do rodzinnego miasta i urządzamy improwizowane koncerty, szczególnie z młodszymi. Poszli w moje ślady, zajmują się śpiewem, tańcem, chodzą do szkoły artystycznej. Wszystko to bardzo im się podoba, też chcą występować na scenie. Natomiast Roma jest innego typu, nie jest twórczy, ma inne umiejętności.

Brat zgłębia tajniki informatyki, zajmuje się tworzeniem stron internetowych, tworzy jakieś niewiarygodne wynalazki z tego, co ma pod ręką, pisze programy komputerowe. Ja się w tym słabo orientuję, ale kiedy jeszcze w dzieciństwie złożył wyższą od niego samego cewkę Tesli, która strzelała piorunami w sufit i robiła to w rytm muzyki zrozumiałam, że w tym dziecku siedzi mały geniusz” – o swojej rodzinie Margarita szczegółowo opowiadała w wywiadzie dla StarHit.

Dział:

Udostępnij
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.
Treść wiadomości jest wymagana.