Strona Główna >> Rosja >> Kultura >> Barbie w WNP

2023-08-08 22:07:25

Barbie w WNP

W miniony weekend film „Barbie” ponownie zajął pierwsze miejsce w box office w krajach WNP.

Film „Barbie” z Margot Robbie i Ryanem Goslingiem w rolach głównych osiągnął szczyt sprzedaży kasowej z opłatami w wysokości prawie 76 milionów rubli w krajach WNP w miniony weekend, poinformował portal kinobusiness.com .

Drugą linię w kasie w Rosji i krajach WNP zajęła rosyjska komedia „Za Palychę!”, która w weekend zebrała ponad 72 miliony rubli. Następny w rankingu jest dramat historyczny „Jeanne Dubarry ” z opłatami w wysokości 65,6 mln rubli.

Na czwartej linii znajduje się dramat biograficzny „Oppenheimer”, który w krajach WNP bez Rosji i Białorusi zebrał prawie 56 milionów rubli. Piątą linię rankingu zajął pierwszy film fabularny „Challenge” nakręcony na pokładzie ISS, który zebrał 14,5 miliona rubli.

Dane dla „Barbie” i „Oppenheimera” podano bez uwzględnienia Rosji i Białorusi, gdzie filmy te nie są wyświetlane w kasie. 


© Heyday Films (2023)

Moskiewskie kina zaprzeczyły doniesieniom o możliwej dystrybucji filmów „Barbie” i „Oppenheimer”, w szczególności służba prasowa sieci KARO powiedziała, że pirackie filmy nie były pokazywane w ich kinach.

Również sieci kin „Luxor”, „Cinema Park/Formuła Kino” i „Moskino” potwierdziły, że nie planują pokazywać hollywoodzkich premier bez zaświadczenia o wypożyczeniu.

Dział:

Autor:
Redakcja JPM

Żródło:
Opracowanie: Redakcja JPM

Udostępnij
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.
Treść wiadomości jest wymagana.


INNE WIADOMOŚCI


NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE