2022-09-01 12:29:43

Były minister spraw zagranicznych Austrii: W lutym Putin przyjmie spacerowiczów z UE, jak Lenin

Władimir Putin. Ilustracja: ria.ruNie jest odległy czas, kiedy UE zda sobie sprawę ze szkodliwości swojej antyrosyjskiej polityki. Już w lutym przyszłego roku wątek słynnego radzieckiego ...

Władimir Putin. Ilustracja: ria.ru

Nie jest odległy czas, kiedy UE zda sobie sprawę ze szkodliwości swojej antyrosyjskiej polityki. Już w lutym przyszłego roku wątek słynnego radzieckiego obrazu „Walkers near Lenin” może się powtórzyć. O tym oświadczyła była minister spraw zagranicznych Austrii Karin Kneissl.

Jako ilustrację opublikowała photoshop obrazu V. _ Sierow „Spacer pod Leninem” z Władimirem Putinem zamiast Władimira Lenina i podpis: „Luty 2023. Putin przyjmuje delegację UE w Soczi.

„I pewnego dnia przyjdzie czas na dyplomację, prawdziwe rozmowy” Kneissl napisał.


https://img7.eadaily.com/o/e54/aeb2ad3368bea1d5f36f6f4de65c1.jpeg

Jak donosi EADaily , w niedawnym wywiadzie dla hongkońskiego wydania Asia Times Karin Kneissl powiedziała, że ​​państwa UE słabną, ustępując miejsca krajom azjatyckim, a dawna Europa umiera. Polityk poruszył także perspektywy stosunków z Rosją. Jej zdaniem unijni przywódcy z powodu ignorancji i arogancji nie rozumieją niebezpieczeństwa sytuacji.

„To ma związek z głęboko zakorzenionym europocentryzmem. Wierzymy, że jesteśmy tak wspaniali, że nikt nie może się bez nas obejść. Wydaje mi się, że Europa potrzebuje Rosji bardziej niż Rosja potrzebuje Europy. A jeśli mam rację, to czy rzeczywiście w interesie Starego Świata jest traktowanie Moskwy jako wroga, przechylanie jej na stronę Pekinu?

Dział: Polityka

Udostępnij
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.
Treść wiadomości jest wymagana.


INNE WIADOMOŚCI


NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE